Dievčenské Goretexové tenisky Superfit - Merida 1 00189 8020

Detská obuv Superfit s nepremokavou membránou Gore-Tex. Obuv vhodná na stredné široké chodidlá bez vysokého priehlavku. Topánka sa v prednej časti zužuje, čiže nie je vhodná na nožičky široké v prstovej časti.

 

Materiál: Vlasová useň (semiš) s trblietavým nástrekom

Vnútorné stielky: textil

Podšívka: textil

 


  • Skladom
€67
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
Typ chodidla: Stredne široké
Farba: Modrá, Tmavomodrá
Podľa obdobia: Celoročné
Pohlavie: Dievčenské
Vodeodolnosť: S membránou
Využitie: Exteriér
 

Ako vybrať správnu veľkosť?

Pokiaľ veľkosť neviete, a nôžky potrebujete zmerať doma, postavte dieťa na papier a obreslite ich. Pre správne meranie je zaťaženie nožičky zásadné, preto by malo byť dieťa postavené. Z obkresu potom odmerajte vzdialenosť od najzadnejšieho bodu pätného oblúka po koniec najdlhšieho prsta. K tejto dĺžke prirátajte 10 - 12 mm a dostanete dĺžku stielky, ktorá je pre vaše dieťa vhodná.

26....173

27....181

28....188

29....195

30....202

31....209

32....215

33....222

34....230

35....236

Ako sa starať o túto obuv?

Vonkajší materiál je vlasová useň (koža). Z vlasových materiálov znečistenie odstránite bielou mazacou gumou, kefovať bez vytrhávania vlasov. Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte.Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu, usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote. Vyvarujte sa sušeniu na, alebo v blízkosti vyhrievacích telies.

Membrána Gore-tex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál. Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie, predretie, zlomenie, alebo iné mechanické poškodenie. Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi, ale na funkčnosť membrány Gore-tex nemá vplyv. Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi Gore-tex. Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov, výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: