Ako nakupovať

Pri nakupovaní budete vedení jednotlivými bodmi nákupu.

V ponuke vľavo si nájdite sekciu, o ktorú sa zaujímate, napr. letná obuv, gore-texová zimná obuv... Po načítaní tovaru si v hornej hlavičke rozrolujte veľkosti a kliknite na tú, ktorú hľadáte. O chvíľku sa zjavia ponúkané modely vo vami požadovanej veľkosti.

1. Pokiaľ nájdete položku, ktorá vás zaujíma, kliknite na veľkosť. Pri veľkostnej škále je uvedené, ktoré veľkosti sú skladom, resp.ktoré sú objednané. Upravte počet párov a kliknutím na košík ho doň vložte.

2. Vyplňte Vaše údaje. Polia označené hviezdičkou sú povinné. Nezabudnite uviesť telefónne číslo a dodaciu adresu. Kliknite na pokračovať.

3. Vyberte spôsob platby a dopravy. Kliknite na pokračovať.

4. Prekontrolujte objednávku, pokiaľ vám niečo nevyhovuje, môžete sa vrátiť kliknutím na políčko späť.

5. Zašlite objednávku. Na Vašu e-mailovú adresu Vám príde informačný e-mail o prevzatí objednávky.

Prosím vždy počkajte na potvrdenie objednávky. V prípade, že ste sa rozhodli uskutočniť platbu prevodom, zašleme vám e-mailom faktúru, na základe ktorej platbu zrealizujete. Pokiaľ ste si vybrali doručenie poštou, zašleme vám potvrdenie, že váš tovar je zarezervovaný a pripravený k expedícii.

Po zaslaní 3. objednávky dostávate od nás za každý nákup 5% zákaznícku zľavu na nezľavnený tovar a dopravu poštou neplatíte.

 

Výmeny a vrátenie tovaru posielajte na adresu:

Ing.Roman Bartko, Jahodova 23, 83101 Bratislava