-30% na zimnú obuv online a v predajni a -30% na zimné čiapky v predajni

O nás

beni-predajna-foto-01Detská obuv, ktorú sme doposiaľ ponúkali len v našej predajni v Bratislave, sa teší veľkej obľube. Každým rokom vzrastá počet malých klientov a ich spokojných rodičov.

Obúvaniu detí sa venujeme od roku 2001 a počas tejto doby nám rukami prešlo veľmi veľa detských nožičiek, a to nie len čo sa týka počtu, ale aj rôznorodosti. Každá jedna detská noha sa líši, takže nájsť tú správnu topánočku dá niekedy naozaj zabrať. Doba je však taká, že nič nestíhame, obzvlášť nákupy v predajniach s našimi malými deťmi, ktoré to veľmi nebaví, a preto by sme vám ich chceli prijateľnou cestou uľahčiť. Detská obuv ktorú ponúkame, je dobre známa a mamičky sa k obľúbeným značkám rady vracajú. Mnohé z vás poznajú aj modelové rady, ktoré sa síce menia farebne každú sezónu, no základ ostáva. V ponuke internetového obchodu budeme vychádzať z priamej ponuky v predajniach, čo znamená, že model budeme do detailov poznať a budeme vám ho vedieť podrobne opísať nie len podľa materiálového zloženia, ale aj podľa ostatných proporčných aspektov. Myslím si, že vzájomnou kooperáciou sa vyhneme chybám, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na nožičky vašich detí.   


Detská obuv ktorú ponúkame, spĺňa kritériá zdravotnej nezávadnosti a materiály a farbivá sú kontrolované na obsah škodlivín.

Detská obuv je testovaná detskými lekármi a ortopédmi.

Detské topánočky Superfit sú vyrobené podľa systému WMS, t.z. že sú zatriedené podľa šírky, ktorá je veľmi dôležitým ukazovateľom.

Topánočka W - je širšia, vhodná pre deti so širokými chodidlami.

Topánočka M - je normálna šírka kopyta, prevažná časť topánok je tejto šírky.

Topánočka S - je vhodná pre deti s úzkymi chodidlami.

Detská obuv vyrábaná českými výrobcami je prevažne označovaná šírkou kopyta G, t.z. mierne široká .

 

Naše výhody

 • beni-o-nas-03

   

 • Pri nákupe nad 60eur je doprava Slovenskou poštou zadarmo (v rámci SR). Ceny dopravy a poštovného TU.

 •  Pri 3. objednávke dostávate od nás na každý nákup 5% zľavu (na nezľavnený tovar) a dopravu poštou neplatíte. Doprava poštou zdarma sa nevzťahuje na nákup 1 páru papučiek.

 • beni-o-nas-02

   

 • beni-o-nas-01

   

 • Reklamácie a výmeny sú možné aj osobne v našej predajni. Kontakt TU.

   

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.