O nás

beni-predajna-foto-01Už od roku 2001 si od nás nechávate radiť ohľadom zdravého obúvania. Ďakujeme.

 

Sme rodinná predajňa v Bratislave, na Kramároch, ktorá sa venuje poradenstvu a predaju kvalitných detských topánok. Ponúkame len to, v čoho kvalitu naozaj veríme a tešíme sa veľkej obľube. Každým rokom vzrastá počet malých klientov a vás, spokojných rodičov.

 

Predajňu otvárali moji rodičia, Majka a Roman, keď som nastupovala na základnú školu. Názov Beni vznikol z jednej mojej detskej knižky. Myslím, že ''Beniho prvé Vianoce.'' Pôvodným zameraním predajne malo byť detské oblečenie, no maminin neustály problém kúpiť mi nejaké kvalitné topáky, ktoré by mi správne sedeli, ju doviedol k nápadu, skúsiť ich predávať u nás. 

 

Mamina by vám asi tento príbeh prerozprávala lepšie, ale bohužiaľ, už nie je medzi nami. Jej náhly odchod v lete 2015, bol vlastne mojím štartom v našom family biznise. Mimochodom, volám sa Miška.

 

Náš internetový obchod ponúka to, čo ten kamenný, a mamina ho založila, keďže si uvedomovala, že nie každý máte možnosť a čas zájsť k nám osobne. ''Každý produkt do detailu poznáme a preto veríme, že vzájomnou kooperáciou sa vyhneme chybám, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na nožičky vašich detí.'' Napísala ešte v pôvodnom článku. Stále to platí. Pokojne vyberajte a píšte, či volajte, ak by ste s výberom potrebovali pomôcť.

 

 

Takže, kto je vlastne súčasťou tohto rodinného podniku?

 

 • Pani, ktorú stretávate v predajni už od samého začatku je Andy. Ona je viac ako len ''predavačkou''. V podstate ma všetko naučila, keď som sa za pult postavila miesto mamy. Andy sa nevenuje len poradenstvu a predaju, ale takisto výberu modelov a kope iných vecí... Čo by sme bez nej robili?

 • Pán, ktorého stretávate v predajni, je môj otec. Ten sa stará o ''backstage'' businessu - kamenného aj online. Keď sme v obchodíku veľmi busy a beháme hore dole, zväčša blokuje. 

 • A potom je tam moja dlhoročná kamarátka Peťa, ktorá vyštudovala detskú psychológu a deti miluje. Ak práve neobúva nejaké dieťa, pravdepodobne bude pridávať príspevok na náš Instagram, ktorý sa momentálne snažíme rozbehnúť.

 • Moja pozícia nie je úplne definovateľná. Kedysi som predávala a objednávala, teraz sa sústredím skôr na online komunikáciu, internetový obchod a vzdelávanie ocina o modernom digitálnom svete.

 

To najdôležitejšie ale je, že to všetci robíme s láskou a zodpovednosťou voči vám a vašim deťom. Vedieme boj proti plochým nohám ale aj proti klamlivému marketingu a predaju nekvalitných vecí. 

 

 

Naše produkty

 

 • Detská obuv ktorú ponúkame, spĺňa kritériá zdravotnej nezávadnosti a materiály a farbivá sú kontrolované na obsah škodlivín.

 • Detská obuv je testovaná detskými lekármi a ortopédmi.

 • Detské topánočky Superfit sú vyrobené podľa systému WMS, t.z. že sú zatriedené podľa šírky, ktorá je veľmi dôležitým ukazovateľom.

 • Topánočka W - je širšia, vhodná pre deti so širokými chodidlami.

 • Topánočka M - je normálna šírka kopyta, prevažná časť topánok je tejto šírky.

 • Topánočka S - je vhodná pre deti s úzkymi chodidlami.

 • Detská obuv vyrábaná českými výrobcami je prevažne označovaná šírkou kopyta G, t.z. mierne široká .