Detské dievčenské topánky Richter 0322 833 9600

Detské celokožené topánky, ortopedicky tvarované koženévyberateľné  stielky, zvršok z brúsenej kože v kombinácii s lesklou Nappa kožou, model detskej topánky vhodný pre stredne široké chodidlá. Podšívka - koža.


  • Skladom
€55,60
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
Typ chodidla: Stredne široké
Farba: Sivá, Strieborná
Podľa obdobia: Celoročné
Pohlavie: Dievčenské
Využitie: Exteriér
 

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ VEĽKOSŤ?

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa, pričom dieťa musí byť počas merania postavené, prirátajte 10-12 mm a dostanete opt. dľžku stielky príslušnej veľkosti.

Nami odmerané dľžky vnútorných stielok v mm:

21....140

22....146

23....152

24....160

25....167

26....172

AKO SA STARAŤ O TÚTO DETSKÚ OBUV?

Zvršok je vyhotovený z lesklej Nappa kože aj z vlasových usňových materiálov. Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre všetky typy koží .Pokiaľ dôjde k premočeniu obuvi,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Nečistoty z lesklej kože odstráňte vhodnou kefkou,alebo mäkkou vlhkou handričkou a utrite do sucha. Potom použite vhodný krém v požadovanom odtieni a vyleštite.Môžete použiť obľúbené špeciálne samoleštiace emulzie alebo hubky.

Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: