Detská obuv Richter so Sympatex membránou 6131 832 6611

Detské celokožené topánky s nepremokavou Sympatex membránou, vyhotovené z brúsenej kože.Nepremokavá membrána zaručuje nepremokavosť a piedušnosť materiálov. Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka. Vyvýšená podrážka na špičke chráni obuv pred okopaním. Obuv vhodná pre stredne široké chodidlá. Ideálna počas chladných jesenných dní.


  • Zvoľte variantSkladomSkladom
€73,40
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
Typ chodidla: Stredne široké
Farba: Modrá, Sivá
Podľa obdobia: Celoročné
Pohlavie: Chlapčenské
Vodeodolnosť: S membránou
Využitie: Exteriér
 

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ VEĽKOSŤ?

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa, pričom dieťa musí byť počas merania postavené, prirátajte 10-12 mm a dostanete opt. dľžku stielky príslušnej veľkosti.

Nami odmerané dľžky vnútorných stielok v mm:

25....167

26....174

27....180

28....188

29....194

30....200

31....205

32....211

33....218

34....225

35....234

AKO SA STARAŤ O TŮTO OBUV?

Zvršok je vyhotový z vlasových usňových materiálov.Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte.Pokiaľ dôjde k premočeniu obuvi,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána Sympatex  je moderný nepremokavý materiál.Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie,predretie,zlomenie alebo iné mechanické poškodenie.Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi,ale na funkčnosť membrány Sympatex nemá vplyv.Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi s technickými membránami. Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov,výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: