Chlapčenská nepremokavá topánka Geox J160DA 032FU C0045

Nepremokavá kotníková jesenná obuv Geox s membránou Amphibiox, zvršok kožený, vnútro polyesterové, jemne zateplené, vložky zateplené flisom. Vzdušná podrážka systém Geox respira, zabezpečuje lepšie vetranie nohy. Obuv vhodná na stredne široké a široké chodidlá, môžu byť aj s vysokým priehlavkom /nartom/.


  • Skladom
€94,80
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
Typ chodidla: Široké, Stredne široké, Vysoký priehlavok
Farba: Modrá, Tmavomodrá
Podľa obdobia: Celoročné
Pohlavie: Chlapčenské
Vodeodolnosť: S membránou
Využitie: Exteriér
 

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ VEĽKOSŤ?

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa, pričom dieťa musí byť počas merania postavené, prirátajte 10-12 mm a dostanete opt. dľžku stielky príslušnej veľkosti.

Nami odmerané dľžky vnútorných stielok v mm:

35....233

36....240

37....247

38....254

39....260

40....267

41....273

AKO SA STARAŤ O TÚTO OBUV?

Zvršok sú syntetické materiály. Na ošetrenie sú vhodné univerzálne penové prípravky. Membrána zaručí, že voda sa nedostane do obuvi. Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu, usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote. Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána Amphibiox je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál. Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie, predretie, zlomenie, alebo iné mechanické poškodenie. Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi, ale na funkčnosť membrány nemá vplyv. Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov, výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: