Detské zimné Goretexové topánky Superfit 3 00012 90

Detská zimná obuv s goretexovou membránou, zvršok kožený v kombinácii s textilom, podšívka teplá polyesterová, čižmičkový model zapínanie na suchý zips, model vhodný pre stredne široké  chodidlá, ale nie s vysokým nartom. Goretexová membrána zaručí nepremokavosť. Šírka W-V. Dostatočne hrubá podrážka zabezpečí komfort tepla aj v mrazoch a je označená za najbezpečnejšiu proti šmýkaniu.Jemne anatomicky tvarovaná stielka.


  • Skladom
€71,50
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
Typ chodidla: Stredne široké
Farba: Bordová
Podľa obdobia: Zimné
Pohlavie: Dievčenské
Vodeodolnosť: S membránou
Využitie: Exteriér
 

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ VEĽKOSŤ?

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa, pričom dieťa musí počas merania stáť, prirátajte 12-15 mm a dostanete optimálnu dĺžku stielky príslušnej veľkosti topánky.

24....160

25....166

26....172

27....180

28....187

29....194

30....200

31....206

32....212

AKO SA STARAŤ O TÚTO OBUV?

Zvršok je vyhotovený z vlasových usňových materiálov.Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte.Goretexová memrána zaručí, že voda sa nedostane do obuvi.Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána Gore-tex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál.Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie,predretie,zlomenie alebo iné mechanické poškodenie.Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi,ale na funkčnosť membrány Gore-tex nemá vplyv.Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi Gore-tex.Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov,výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: