Primigi zimná čižma nepremokavá 86220/77

3267/40 Zvoľte variant

Dievčenská vysoká čižmička s nepremokavou membránou Goretex. Zvršok kombinácia kože a textilného materiálu. Stielky mierne anatomicky tvarované, zateplené.

Z vnútornej časti topánky je zips. V prednej časti je čižmička vybavená šnurovaním, ktoré sa nastaví podľa nožičky a topánka sa potom obúva pomocou zipsu.

Vrchná časť je lemovaná s kožušinkou. Obuv je vhodná na široké chodidlá aj s vysokým nartom.


  • €79,75 bez DPH
  • Skladom
€95,70
  • Veľkosť
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
 

Nami odmerané dĺžky stielok v mm:

31....209

32....214

33…220

34…227

35…235

36…242

37…248

38…253

39…260

40…266

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa prirátajte 12 mm a dostanete optimálnu dĺžku stielky príslušnej veľkosti topánky.

Zvršok je z vlasových usňových materiálov.Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte.Goretexová memrána zaručí, že voda sa nedostane do obuvi.Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána Gore-tex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál.Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie,predretie,zlomenie alebo iné mechanické poškodenie.Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi,ale na funkčnosť membrány Gore-tex nemá vplyv.Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi Gore-tex.Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov,výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.