Dievčenské Goretexové tenisky Superfit 1 09181 25

Detská obuv Superfit s nepremokavou membránou Gore-Tex. Obuv vhodná na stredné široké chodidlá bez vysokého priehlavku. Topánka sa v prednej časti zužuje, čiže nie je vhodná na nožičky široké v prstovej časti. Výrobcom udávaná šírka mittel M IV.

 

Materiál: Vlasová useň (semiš)  

Vnútorné stielky: textil

Podšívka: textil

 


  • Zvoľte variantSkladomSkladom
€71,50
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
Typ chodidla: Stredne široké
Farba: Sivá
Podľa obdobia: Celoročné
Pohlavie: Dievčenské
Vodeodolnosť: S membránou
Využitie: Exteriér
 

Ako vybrať správnu veľkosť?

Pokiaľ veľkosť neviete, a nôžky potrebujete zmerať doma, postavte dieťa na papier a obreslite ich. Pre správne meranie je zaťaženie nožicky zásadné, preto by malo byť dieťa postavené. Z obkresu potom odmerajte vzdialenosť od najzadnejšieho bodu pätného oblúka po koniec najdlhšieho prsta. K tejto dĺžke prirátajte 10 - 12 mm a dostanete dĺžku stielky, ktorá je pre vaše dieťa vhodná.

     
  Veľkosť Dĺžka stieľky (mm)     
     
  27 - 181
 
28 -
188
  29 - 195
  30 - 200
  31 - 207
  32 - 215
  33 - 220
  34 - 228
  35 -         233
   

 

 

Membrána Gore-tex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál. Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie, predretie, zlomenie, alebo iné mechanické poškodenie. Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi, ale na funkčnosť membrány Gore-tex nemá vplyv. Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi Gore-tex. Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov, výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: