Detské nepremokavé zimné topánky Ricosta 70 52210/149

Chlapčenská nepremokavá zimná topánka s membránou OUT DRY, ktorá je patentom zn.Ricosta. Zatiaľ čo bežne je membrána samostatnou vrstvou medzi zvrškom a podšívkou topánky, membrána OUT DRY je súčasťou povrchovej vrstvy topánky, čo zabraňuje, aby sa vlhkosť nielen do topánky nedostala, ale ani aby sa povrchová vrstva touto vlhkosťou nenasiakla. 

Zvršok je kombinácia syntetických materiálov, v pätnej a špičkovej časti je obuv posilnená proti okopaniu. Vnútorné podšívky aj stielky zateplené dlhším flisovým vlasom. Obuv vhodná na užšie až stredne široké chodidlo, nie s vysokým nartom.


  • Skladom
€90
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
Typ chodidla: Normálne, Úzke
Farba: Modrá, Sivá
Podľa obdobia: Zimné
Pohlavie: Chlapčenské
Vodeodolnosť: S membránou
Využitie: Exteriér
 

Nami odmerané dĺžky stielok v mm:

36....237

37....245

38....250

39....258

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa prirátajte 12-15 mm a dostanete optimálnu dĺžku stielky príslušnej veľkosti topánky.

Zvršok sú vlasové usňové materiály.Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte.Sympatexová memrána zaručí, že voda sa nedostane do obuvi.Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána SympaTex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál.Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie,predretie,zlomenie alebo iné mechanické poškodenie.Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi,ale na funkčnosť membrány SympaTex nemá vplyv.Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi s nepremokavou membránou.Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov,výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.