Detské zimné Goretexové čižmy Superfit 3 09157 00

Detská zimná dievčenská obuv nepremokavá, goretexová,vrchný materiál kombinácia kože s textilom, podšívka teplá polyesterová,vyteplené stielky,nepremokavá membrána zaručuje nepremokavosť a piedušnosť materiálov. Zips na vnútornej strane čižmy. Špičky z pevného materiálu odolné voči okopaniu. Detská obuv vybavená športovou podrážkou. Obuv vhodná pre úzke chodidlo.


  • Skladom
€89,30
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
Typ chodidla: Úzke
Farba: Čierna
Podľa obdobia: Zimné
Pohlavie: Dievčenské
Vodeodolnosť: S membránou
Využitie: Exteriér
 

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ VEĽKOSŤ?

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa, pričom dieťa musí počas merania stáť, prirátajte 12-15 mm a dostanete optimálnu dĺžku stielky príslušnej veľkosti topánky.

Nami odmerané veľkosti stielok v mm:

30....198

31....205

32....212

33....218

34....224

35....228

36....232

37....244

38....250

39....256

40....264

41....270

 AKO SA STARAŤ O TÚTO ZIMNÚ OBUV?

Zvršok je kombinovaný textil, koža a vlasové usňové materiály.Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte.Goretexová memrána zaručí, že voda sa nedostane do obuvi.Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána Gore-tex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál.Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie,predretie,zlomenie alebo iné mechanické poškodenie.Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi,ale na funkčnosť membrány Gore-tex nemá vplyv.Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi Gore-tex.Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov,výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.