-30% na zimnú obuv online a v predajni a -30% na zimné čiapky v predajni

Detská chlapčenská obuv goretexová Superfit 3 09240 20

Detská obuv goretexová, vrchný materiál kombinácia kože a textilu, vnútorná podšívka textilná, anatomicky tvarované kožené vložky, nepremokavá membrána zaručuje nepremokavosť a piedušnosť materiálov. Model vhodný pre stredne široké chodidlá. Špičky sú spevnené neoprénom, čím sú spevnené proti okopaniu.  


  • €59,58 bez DPH
  • Skladom
€71,50
  • Variant
Kategória: Detská obuv
Záruka: 2 roky
 

VENUJTE PROSÍM POZORNOSŤ NAMERANÝM DĹŽKAM, MOŽU BYŤ PRI TOM ISTOM MODELY PRI RÔZNYCH FARBÁCH ROZDIELNE

Nami odmerané dĺžky vnútorných stielok v mm:

25....165

26....170

27....177

28....185

29....192

30....199

31....204

32....211

33....218

34....224

35....231

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa prirátajte 10-12 mm a dostanete optimálnu dĺžku stielky príslušnej veľkosti topánky.

Zvršok je kombinovaný textil a vlasové usňové materiály.Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte.Goretexová memrána zaručí, že voda sa nedostane do obuvi.Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána Gore-tex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál.Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie,predretie,zlomenie alebo iné mechanické poškodenie.Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi,ale na funkčnosť membrány Gore-tex nemá vplyv.Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi Gore-tex.Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov,výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.