Detská obuv zimná goretexová Superfit 1 00406 85

2183/41 Zvoľte variant

Detská obuv s goretexovou membránou na tri suché zipsy, zvršok textilný,podšívka polyesterová,športová podrážka. Detská obuv vhodná pre užšie a stredne široké chodidlá. Detská topánka vybavená reflexnými bezpečnostnými prvkami. Veľmi obľúbený zimný model.


  • €71,25 bez DPH
  • Skladom
€85,50
  • Veľkosť
Kategória: detské topánky zimné Gore-texové
Záruka: 2 roky
 

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ VEĽKOSŤ?

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa, pričom počas merania musí dieťa stáť, prirátajte 12-15 mm a dostanete optimálnu dĺžku stielky príslušnej veľkosti topánky.

Veľkosti stielok v mm:

33....218

34....225

35....230

36....238

37....245

38....252

39....258

40....264

41....270

AKO SA STARAŤ O TÚTO OBUV?

Zvršok je kombinovaný textil a ostatné materiály.Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre ostatné materiály.Zvršok nekrémujte.Goretexová memrána zaručí, že voda sa nedostane do obuvi.Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána Gore-tex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál.Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie,predretie,zlomenie alebo iné mechanické poškodenie.Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi,ale na funkčnosť membrány Gore-tex nemá vplyv.Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi Gore-tex.Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov,výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.