Detská obuv zimná gore-texová Superfit 5 00179 33

1330/32 Zvoľte variant
Detská zimná obuv s goretexovou membránou, zvršok kožený, podšívka teplá polyesterová, zapínanie na zips,model vhodný pre stredne široké chodidlá.Goretexová membrána zaručí nepremokavosť. Šírka obuvi M-IV.

  • €65,50 bez DPH
  • Skladom
€78,60
  • Veľkosť
Kategória: detské topánky zimné Gore-texové
Záruka: 2 roky
 

Nami odmerané dĺžky vnútorných stielok v mm:

32....216

33....222

34....228

35....235

36....242

37....248

38....255

K odmeranej veľkosti chodidla dieťaťa prirátajte 12-15 mm a dostanete optimálnu dĺžku stielky príslušnej veľkosti topánky.

Zvršok je vyhotovený z vlasových usňových materiálov v kombinácii so striekanou Nappa kožou.Z vlasových materiálov znečistenie odstánite bielou mazacou gumou,kefovať bez vytrhávania vlasov.Na ošetrenie sú vhodné penové prípravky v sprejoch určené pre vlasovú useň.Vlasovú useň nikdy nekrémujte. Nečistoty zo striekanej Nappa kože odstráňte vhodnou kefkou,alebo mäkkou vlhkou handričkou a utrite do sucha.Potom použite vhodný krém v požadovanom odtieni a vyleštite.Môžete použiť obľúbené špeciálne samoleštiace emulzie alebo hubky.Goretexová memrána zaručí, že voda sa nedostane do obuvi.Pokiaľ dôjde k premočeniu vrchného materiálu,usušte obuv vypchatú novinovým papierom a usušte ju pri izbovej teplote.Vyvarujte sa sušeniu blízko vyhrievacích telies, v žiadnom prípade nesušte obuv na vyhrievacom telese.

Membrána Gore-tex je moderný viacvrstvový 100% nepremokavý materiál.Nestráca funkčnosť, pokiaľ nenastane jeho prepichnutie,predretie,zlomenie alebo iné mechanické poškodenie.Impregnácia zlepší vlastnosti obuvi,ale na funkčnosť membrány Gore-tex nemá vplyv.Používajte prípravky určené na ošetrovanie obuvi Gore-tex.Nepoužívajte mastné prípravky na báze tukov a olejov,výrazne znižujú priestupnosť vodných pár z topánky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.